Wie is wie?

Talk Blue Vlaanderen draait geheel op vrijwilligers - patiƫnten, partners en zorgverleners

Het team

Luc Pollet - voorzitter

Luc Pollet

voorzitter

luc.pollet@tbv.be

Ronny Goedgebuer - ondervoorzitter

Ronny Goedgebuer

ondervoorzitter

ronny.goedgebuer@tbv.be

Chris Logghe - secretaris & penningmeester

Chris Logghe

secretaris & penningmeester

chris.logghe@tbv.be

Tomas Leupe - lid dagelijks bestuur

Tomas Leupe

lid dagelijks bestuur

tomas.leupe@tbv.be

Herman Van Praet - lid dagelijks bestuur

Herman Van Praet

lid dagelijks bestuur

herman.van.praet@tbv.be

Joost Dancet - lid dagelijks bestuur & webbeheer en eindredactie

Joost Dancet

lid dagelijks bestuur & webbeheer en eindredactie

joost.dancet@tbv.be

Evie Schelstraete - web- en ledenadministratie

Evie Schelstraete

web- en ledenadministratie

evie.schelstraete@tbv.be

Ann Nackaerts - jongerenwerking

Ann Nackaerts

jongerenwerking

ann.nackaerts@tbv.be

Carine Pollentier - teamlid

Carine Pollentier

teamlid

carine.pollentier@talkbluevlaanderen.be

Blijf niet zitten met je vragen en bekommernissen

Heb je hulp nodig bij een probleem? Ben je op zoek naar concrete informatie? Wil je ook jouw ervaringen kwijt?

Mail ons