Wie is wie?

Talk Blue Vlaanderen draait geheel op vrijwilligers - patiƫnten en zorgverleners

Het team

Luc Pollet - voorzitter

Luc Pollet

voorzitter

luc.pollet@tbv.be

Ronny Goedgebuer - ondervoorzitter

Ronny Goedgebuer

ondervoorzitter

ronny.goedgebuer@tbv.be

Chris Logghe - secretaris & penningmeester

Chris Logghe

secretaris & penningmeester

chris.logghe@tbv.be

Tomas Leupe - lid dagelijks bestuur

Tomas Leupe

lid dagelijks bestuur

tomas.leupe@tbv.be

Herman Van Praet -

Herman Van Praet

herman.van.praet@tbv.be

Ann Nackaerts -

Ann Nackaerts

ann.nackaerts@tbv.be

Evie Schelstraete - webbeheer en ledenadministratie

Evie Schelstraete

webbeheer en ledenadministratie

evie.schelstraete@tbv.be

Joost Dancet - webbeheer en eindredactie

Joost Dancet

webbeheer en eindredactie

joost.dancet@tbv.be

Blijf niet zitten met je vragen en bekommernissen

Heb je hulp nodig bij een probleem? Ben je op zoek naar concrete informatie? Wil je ook jouw ervaringen kwijt?

Mail ons